Kardeşler Restoran | Kurumsal

Hakkımızda

Kardeşler Restoran olarak, kalitede, hizmette ve müşteri ilişkilerimizde en iyi olmak ve kamuoyunda bu imajı korumak ana hedefimizdir. Sizlerden aldığımız güç ve güvenle dün olduğu gibi yarın da sürekli büyümek için hep çalışma ve en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz.

Şirketimiz için müşteri memnuniyeti olmazsa olmazımızdır. Müşteri memnuniyetini sürekli arttırmayı hedefleyen Kardeşler Etli Ekmek, yakalanan müşteri memnuniyetinin devamlılığı için de hizmet kalitesinden taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Halkımıza günlük, taze, lezzetli ve hesaplı yemek deneyimi yaşatan Kardeşler Etli Ekmek, bölgede sektörün en beğenilen firmasıdır.Şirketimizin başarısındaki en önemli etken olan çalışanlarımıza ve yıllardır şirketimize gösterdikleri güvenden ötürü müşterilerimize teşekkürlerimi sunarım.

Kalite Politikamız

Kardeşler Etli Ekmek, genç, dinamik ve günümüz teknolojisinin tüm gelişmelerinden faydalanan kadrosuyla siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti verme çabasındadır. Rekabetin yoğun olduğu gıda sektöründe rakiplerinden farklı olmayı, uzun vadeli büyümeyi hedefleyen şirketimizin ana prensibi sizlere en iyiyi sunmak için, Kaliteden ödün vermeden hizmet sunmak ve koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

Müşteri memnuniyeti

SINIRSIZ HIZMET ANLAYIŞI

KARDEŞLER ETLİEKMEK olarak, Temel değerlerimiz, iş ahlakı, dürüstlük ve çevrenin korunması konusunda taviz vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve satış sonrasıda devam eden desteğimiz ile sektörümüze lider olarak yön vermeye devam edeceğiz.

Rezervasyon İçin Ara